inF-WaR3FT.idLe.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

inF-WaR3FT.idLe.ro


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 pt ce ban? ciunel

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
ciunel
n00b
n00b



masculin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 33
Localizare : onesti
Rasa preferata : Blood Mage
Harta preferata : cs_assault
Arma preferata : M4A1
Reputatie :
pt  ce ban? ciunel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100pt  ce ban? ciunel Right_bar_bleue

Avertismente :
pt  ce ban? ciunel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100pt  ce ban? ciunel Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/10/2008

pt  ce ban? ciunel Empty
MesajSubiect: pt ce ban? ciunel   pt  ce ban? ciunel Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 5:43 pm

bv prigat te felicit te si aplaud ... am lucrat cu admin_mod si cu amx_mod si stiu cum e sa faci poze si cum e sa faci demo. Demo ai atunci cand al ai numai tu al faci fara sa stiu eu iar SS.... este atunci cand ami faci poze spre exepmplu "amx_ss ciunel 1-2-3...5 ca pana la 5 poze mere sa ami faci. Da vad ca tu habar nu ai sa faci poze ami faci demo iar dupaia ami dai ban bai frate mai invata.Gabone eu zic sal iei sub custodie pe Prigat si sal inveti sa fie admin cum trebuie.BFt si prigat sa stii ca nu am nimika cu tine da anainte sa dai un ban eu zic sa te gandesti si sa iei masuri ca sa arati dovada la cel ce a creat servarul.Deci mZq uiteti si raspunsul. Gabone se cunoaste ca le are cu adminu ca inainte sa dea un ban se gandeste ca daca a calcat stramb cum ai facut tu acuma poate sa ai scada gradul sau sau chiar sa ramai fara admin.Am facut un prynt screen la consola sa vedeti ce am vb cu prigat da zicetimi si mia unde al bag ca sa vedeti si voi?
Sus In jos
PriGat
Incepator
Incepator
PriGat


masculin Numarul mesajelor : 124
Varsta : 33
Localizare : alexandria
Rasa preferata : Orcish Horde
Arma preferata : M4A1
Reputatie :
pt  ce ban? ciunel Left_bar_bleue1 / 1001 / 100pt  ce ban? ciunel Right_bar_bleue

Avertismente :
pt  ce ban? ciunel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100pt  ce ban? ciunel Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

pt  ce ban? ciunel Empty
MesajSubiect: Re: pt ce ban? ciunel   pt  ce ban? ciunel Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 5:51 pm

ok mai intai invata sa scri ca m-am chinuit 5 min sa inteleg ce ai scris in al doilea rand cand ti-am dat ban am folosit comanda amx_ssban , comanda iti face poza inainte sa iti dea ban permanent .
stai linistit stiu ce inseamna demo si ce inseamna ss!
eu cred ca am facut bine am considerat ca ai wall asa ca am folosit comanda care cred ca era cea mai buna in acea situatie!
Sus In jos
inF^cLOuD//mZq
Administrator
Administrator™
inF^cLOuD//mZq


masculin Numarul mesajelor : 1485
Localizare : Amsterdam
Rasa preferata : Blood Mage
Harta preferata : cs_assault
Arma preferata : M4A1
Reputatie :
pt  ce ban? ciunel Left_bar_bleue100 / 100100 / 100pt  ce ban? ciunel Right_bar_bleue

Avertismente :
pt  ce ban? ciunel Left_bar_bleue5 / 1005 / 100pt  ce ban? ciunel Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/06/2008

pt  ce ban? ciunel Empty
MesajSubiect: Re: pt ce ban? ciunel   pt  ce ban? ciunel Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 5:54 pm

omg deci pentru wall cel mai sigur amx_ss, poti si demo insa poate fi "inselator"
PS astept demo-ul lui prigat si screenshotu lui ciunel (scrie la Model Cerere Unban unde si cum uploadezi poza)
Sus In jos
https://infern.all-up.com
PriGat
Incepator
Incepator
PriGat


masculin Numarul mesajelor : 124
Varsta : 33
Localizare : alexandria
Rasa preferata : Orcish Horde
Arma preferata : M4A1
Reputatie :
pt  ce ban? ciunel Left_bar_bleue1 / 1001 / 100pt  ce ban? ciunel Right_bar_bleue

Avertismente :
pt  ce ban? ciunel Left_bar_bleue0 / 1000 / 100pt  ce ban? ciunel Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

pt  ce ban? ciunel Empty
MesajSubiect: Re: pt ce ban? ciunel   pt  ce ban? ciunel Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 5:57 pm

Sus In jos
inF^cLOuD//mZq
Administrator
Administrator™
inF^cLOuD//mZq


masculin Numarul mesajelor : 1485
Localizare : Amsterdam
Rasa preferata : Blood Mage
Harta preferata : cs_assault
Arma preferata : M4A1
Reputatie :
pt  ce ban? ciunel Left_bar_bleue100 / 100100 / 100pt  ce ban? ciunel Right_bar_bleue

Avertismente :
pt  ce ban? ciunel Left_bar_bleue5 / 1005 / 100pt  ce ban? ciunel Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/06/2008

pt  ce ban? ciunel Empty
MesajSubiect: Re: pt ce ban? ciunel   pt  ce ban? ciunel Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 6:10 pm

ciunel ai primit de 2 ori ScreenShotBan asa ca ia si posteaza-le pe am2 daca vrei unban
Sus In jos
https://infern.all-up.com
Continut sponsorizat





pt  ce ban? ciunel Empty
MesajSubiect: Re: pt ce ban? ciunel   pt  ce ban? ciunel Icon_minitime

Sus In jos
 
pt ce ban? ciunel
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pt ce ban? ciunel

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
inF-WaR3FT.idLe.ro :: Server inF-War3FT.idLe.ro :: Cereri Ban/Unban :: Cereri Unban-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente